2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Limanowa
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel/Stolarz Limanowa

Wynagrodzenie

5 750 - 13 450 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Limanowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

FELDER Group Polska sp. z o.o. działa na rynku polskim już 21 lat i jest wyłącznym przedstawicielem na terenie naszego kraju renomowanego, austriackiego producenta obrabiarek do drewna FELDER KG. Przedsiębiorstwa szczycącego się ponad 65-letnim doświadczeniem, na wskroś nowoczesnego, a jednocześnie nadal rodzinnego. Należymy do czołówki największych dostawców tego typu obrabiarek w Polsce i osobom związanym z branżą drzewną oferujemy, obok przebogatej palety maszyn stolarskich i narzędzi, pełne wsparcie serwisowe oraz doradztwo z 12 salonów.

Szukamy

DORADCĘ TECHNICZNEGO

do sprzedaży obrabiarek do drewna

OBOWIĄZKI

  • sprzedaż obrabiarek do drewna w zakładach stolarski i meblowych

  • fachowe doradztwo, utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z kontrahentami

  • wizyty u klientów w terenie oraz praca w biurze lub home office

  • obsługa wszystkich klientów w promieniu 150 km

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

  • dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B

  • mile widziana znajomość branży stolarsko-meblarskiej

  • mile widziana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego

OFERUJEMY

  • szkolenie wprowadzające i stałe wsparcie w trakcie pracy

  • samochód, laptop i telefon służbowy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie: postawa 5750,- zł brutto, prowizje do 7700,- zł brutto

  • długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę multisport

Lokalizacja

Limanowa,

Małopolskie

Małopolskie, Limanowa
ID: 892647893