2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Polesie
Dodane 10 kwietnia 2024

Przedstawiciel/ka Handlowy/a - materiały ścierne

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukujemy handlowca, który będzie odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie Klientów.

Nasze wymagania:

  • umiejętność prowadzenia negocjacji i budowania trwałych relacji z klientami,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym i w obsłudze klienta,

  • dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem,

  • podstawowa obsługa komputera.

To oferujemy:

  • samodzielna praca rozliczna na podstawie wyników (10% od obrotu netto),

  • niekorporacyjny charakter firmy,

  • przyjazna atmosfera,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych dla Klientów,

  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,

  • aktywna sprzedaż produktu - materiałów ściernych.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Prosimy dopisać "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 910854253