2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Sokołów Podlaski
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel/ka handlowy/a

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Firma Elektroplast Sp. z o.o. - producent osprzętu elektroinstalacyjnego z siedzibą w Stróży zatrudni przedstawiciela handlowego do oddziału w Sokołowie Podlaskim.

STANOWSKO:

Przedstawiciel/ka Handlowy/a

Teren pracy: woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie.

Ogłoszenie skierowane do mieszkańców Sokołowa Podlaskiego i mieszkających w obrębie 50 km.

Obowiązki:

·        obsługa dotychczasowych klientów i nawiązywanie nowych relacji handlowych

·        budowanie ofert handlowych

·        planowanie, przygotowanie, realizacja akcji promocyjnych

·        monitorowanie rynku konkurencji

Wymagania:

  • łatwość nawiązywania kontaktów

-        wykształcenie min. średnie

·        doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

·        prawo jazdy kat. B

·        wysokie umiejętności interpersonalne

·        umiejętności negocjacyjne i analityczne

·        ogólna znajomość marketingu

·        dobra organizacja pracy i zarządzania czasem

·        znajomość obsługi komputera MS Office

Oferujemy:

·        samodzielną i pełną wyzwań pracę

·        niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

·        stabilne zatrudnienie ukierunkowane na długą współpracę

Mile widziane:

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w naszej branży osprzętu elektroinstalacyjnego

– jesteśmy w tym ekspertami, dlatego jako naszemu nowemu/nowej

Przedstawicielowi/Przedstawicielce, wszystko Ci opowiemy!

Cv ze zdjęciem proszę podsyłać za pomocą OLX

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 910245594