2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bogatynia
  7. Przedstawiciel handlowy - Centrum
Dodane 16 maja 2024

Przedstawiciel handlowy ze znajomością j. czeskiego

Lokalizacja

Bogatynia, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zakłady Mięsne Niebieszczańscy w związku z intensywnym rozwojem firmy oraz planami ekspansji poszukują przedstawicieli handlowych ze znajomością języka czeskiego.

Opis stanowiska:

* zbudowanie rynku sprzedaży

* realizacja sprzedaży na wyznaczonym poziomie

* budowa długotrwałych i solidnych relacji z klientami

* aktywne uczestnictwo w tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

* znajomość języka czeskiego w stopniu komunikatywnym

* mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży

* wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

* dynamizm i inicjatywa w działaniu

* samodzielność i odpowiedzialność w wykonywanej pracy oraz silna orientacja na wynik

* prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

* możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub samozatrudnienie

* pracę w renomowanej firmie

* możliwość rozwoju zawodowego

* niezbędne narzędzia pracy

* atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bogatynia, Centrum
ID: 848522507