2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Świętokrzyskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kielce
Alma - Color
Dodane 17 czerwca 2024

Przedstawiciel Handlowy - województwo świętokrzyskie + ościenne

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Opis

Opis stanowiska:

- oferowanie i aktywne promowanie systemów antykorozyjnych wśród klientów w branży przemysłowej

- prowadzenie działań sprzedażowych i marketingowych – pozyskiwanie nowych klientów.

- tworzenie ofert/kalkulacji handlowych dopasowanych do potrzeb klienta

- negocjowanie warunków handlowych

- realizacja celów indywidualnych i zespołowych

- budowanie i podtrzymywanie doskonałych relacji z klientami

- dbałość o najwyższy standard obsługi klienta

- reprezentowanie firmy

 Wymaganie:

- minimum dwa lata doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta przemysłowego.

- umiejętność budowania relacji biznesowych.

- wykształcenie min. średnie.

- gotowość do wyjazdów służbowych, pracy w terenie.

- prawo jazdy kat. B – aktywne

- region pracy: woj. Świętokrzyskie + ościenne

Oferujemy:

- stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę – pełny etat

- narzędzie niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych (samochód, laptop, telefon)

- pracę na odpowiedzialnym i samodzielnym stanowisku

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 906380771