2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeszów
Dodane 22 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy - woj. podkarpackie (m/k)

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja online

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się we wprowadzaniu nowoczesnych metod uzdatniania wody przemysłowej, poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel handlowy (m/k)

Opis stanowiska:

  • praca na terenie województwa podkarpackiego,

  • sprzedaż produktów oraz technologii do uzdatniania wody w zakładach przemysłowych na podległym terenie (woj. lubelskie i podkarpackie),

  • budowanie relacji z istniejącymi klientami, praca nad utrzymaniem posiadanego rynku – regularne wizyty,

  • rozwój rynku, nawiązywanie nowych relacji, współpraca i pozyskiwanie kanałów dystrybucyjnych na produkty firmy,

  • udział w montażu zamówionych urządzeń do uzdatniania wody,

  • współpraca z serwisantami ze swojego i ogólnopolskiego regionu.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do częstych wyjazdów do klientów,

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych.

Mile widziane:

  • wykształcenie: techniczne, inżynieria chemiczna, kierunki przemysłowe, ochrona środowiska.

Oferta:

  • umowa o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,

  • portfel klientów na początek,

  • prowizja od sprzedaży,

  • telefon, laptop służbowy,

  • samochód służbowy – z możliwością korzystania do celów prywatnych,

  • miła atmosfera pracy.

Proces rekrutacyjny podzielony na dwa etapy: 1) rozmowa telefoniczna z Konsultantem rekrutacji Trenkwalder 2) spotkanie z docelowym pracodawcą.

Po podjęciu decyzji o zatrudnieniu - przewidziany 2-dniowy wyjazd do siedziby firmy w Szczecinie w celu wdrożenia stanowiskowego. Firma zapewnia nocleg i wyżywienie.

Numer referencyjny: a0tbI000002lvZeQAI

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 920161499