2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Bemowo
Dodane 15 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy Warszawa/Wola/Bemowo/Sochaczew/Żyrardów/Błonie

Wynagrodzenie

4 300 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy od 01.01.2024

Miejsce pracy:

Warszawa / Wola / Bemowo / Centrum / Sochaczew / Żyrardów / Ożarów / Błonie

Opis stanowiska:

◾ sprzedaż produktów z portfolio firmy

◾ obsługa obecnych klientów firmy

◾ rozwój rynku w kanale tradycyjnym i nowoczesnym

◾ budowanie długotrwałych relacji z klientami

◾ pozyskiwanie nowych klientów

◾ realizację planów sprzedaży i wyznaczonych zadań

Wymagania:

◾ umiejętność nawiązywania kontaktu,

◾ duża motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu

◾ komunikatywność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

◾ doświadczenie handlowe (będzie dodatkowym atutem)

◾ wiedza o lokalnym rynku (będzie dodatkowym atutem)

◾ prawo jazdy kat. B. + doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

Oferujemy:

◾ umowa o pracę

◾ wynagrodzenie podstawowe 4300 zł brutto + premia max 1400 zł brutto miesięcznie

◾ konkursy oraz premie kwartalne

◾ dobrą atmosferę w pracy

◾ zapewniamy narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet) oraz pakiety wspierające

◾ dofinansowanie pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do realizacji procesu rekrutacyjnego; zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z póź. zm.).”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 918498090