2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Bemowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy Warszawa i okolice

Wynagrodzenie

4 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

OPIS

Firma Deratyzacyjna zajmująca się usługami DDD poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego:

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów,

  • podtrzymywanie dobrych relacji ze stałymi Klientami

  • doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań,

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji

  • obsługa posprzedażowa Klientów

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • planowanie działań zmierzających do wzrostu sprzedaży.

  • raportowanie wyników pracy

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy( minimum 3 letnie doświadczenie )

- mile widziana znajomość branży DDD

- komunikatywność i wysoka kultura osobista

- pracowitość i zaangażowanie

- umiejętność pracy w zespole

- otwartość na potrzeby klienta i umiejętność budowania z nim relacji,

- biegła obsługa komputera, tworzenia ofert

 Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę zlecenie/ umowę o pracę/B2B (po 3 miesiącach próbnych)

-wynagrodzenie podstawowe + prowizję od sprzedaży

- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

- przyjazną atmosferę pracy

- stabilne warunki zatrudnienia

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

*Nabór rekrutacyjny trwa do 2.04.2024r.

* Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 905161166