2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Olsztyn
Dodane 10 czerwca 2024

Przedstawiciel Handlowy w Obszarze Logistyki - Poczta Polska S.A.

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Poczta Polska S.A.

Przedstawiciel Handlowy w Obszarze Logistyki

Miejsce pracy: Dział Sprzedaży Produktów Logistycznych, Olsztyn

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracęna okres próbny

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie klientów i nawiązywanie z nimi relacji handlowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych i cenowych,
  • realizacja nałożonych celów sprzedażowych,
  • monitorowanie realizacji umów, rynku i konkurencji,
  • zarządzanie relacjami z klientami umownymi,
  • budowanie bazy klientów

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie średnie (preferowane wyższe),
  • masz doświadczenie w sprzedaży i budowaniu relacji z klientami,
  • posługujesz się pakietem MS Office na poziomie dobrym,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • wykazujesz wysoką orientację biznesową oraz orientację na klienta,
  • potrafisz rozwiązywać problemy, dążysz do rezultatów, dobrze organizujesz swój czas pracy,
  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną oraz lubisz pracować w zespole.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 919580584