2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Mława
Dodane 28 maja 2024

Przedstawiciel handlowy w Dziale Miejskiej Zbiórki

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Novago spółka zależna China Everbright International

Grupa Novago jest liderem w przetwarzaniu odpadów komunalnych i największym producentem paliwa alternatywnego (RDF) w Polsce. Zarządza sześcioma zakładami produkcyjnymi w Polsce o całkowitej zdolności przetwarzania odpadów ok. 1 000 000 ton rocznie.

Jeśli masz doświadczenie w branży gospodarki odpadami, znasz skuteczne sposoby sprzedaży, jesteś komunikatywny i lubisz pracę z ludźmi, to ta oferta może Cię zainteresować!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Handlowca

Miejsce pracy: Mława

Opis stanowiska:

·        Rozpoznanie potrzeb Klientów i umiejętne dobranie rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami – praca terenowa i stacjonarna;

·        Aktywne zaangażowanie w pozyskiwaniu Klientów;

·        Kompleksowa obsługa - budowanie i utrzymywanie dobrej relacji z Klientem;

·        Prowadzenie rozmów handlowych, ofertowanie usług;

·        Przygotowywanie ofert handlowych oraz umów handlowych;

·        Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku;

Wymagania:

·        Wykształcenie minimum średnie;

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

·        Znajomość zagadnień w zakresie gospodarki odpadami;

·        Prawo jazdy kat. B;

·        Bardzo dobra znajomości obsługi komputera, w szczególności programu Excel;

·        Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej;

·        Wysoka kultura osobista;

·        Komunikatywność, zdolności negocjacyjne;

Oferujemy:

·        Ciekawą i stabilną pracę (umowa o pracę)

·        Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach i konferencjach

·        Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na tym stanowisku

·        Ubezpieczenia grupowe

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 920084294