2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Jaworzno
Dodane Dzisiaj o 10:54

Przedstawiciel handlowy w browarze

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Browar Bury to rzemieślniczy browar z Jaworzna. Lubisz piwo? Marzysz o pracy, która pozwoli Ci łączyć swoją pasję z obowiązkami zawodowymi? Jeśli Twoje serce bije w rytmie piwa, mamy dla Ciebie doskonałą okazję!

Poszukujemy Handlowca, który będzie odpowiedzialny za ekspansję naszej marki, rozwijanie relacji biznesowych i budowanie sieci sprzedaży.

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

• Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych.

• Rozwijanie bazy klientów i tworzenie sieci sprzedaży.

• Praca w terenie - wizyty handlowe w sklepach, pubach i restauracjach.

• Realizacja planów sprzedaży.

• Dbanie o wizerunek i prezentację firmy.

• Obsługa posprzedażowa oraz utrzymywanie trwałych relacji z klientami.

Nasze wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego lub w branży piwa rzemieślniczego, będzie mile widziane.

• Posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych.

• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

• Gotowość do udziału w Festiwalach Piwnych

Co oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę + atrakcyjne premie uzależnione od wyników sprzedaży.

• Pracę w zgranym zespole.

• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się firmie.

Jeśli czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, nie zwlekaj! Dołącz do nas i pomóż nam wprowadzić piwo Browaru Bury na kolejny poziom.

Aby zgłosić swoją kandydaturę, wyślij swoje CV na adres: biuro(małpa)browarbury.pl .

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 911007307