2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Suwałki
Dodane 21 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy ds. Energetyki

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakRekrutacja online

Firma GEDEON aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko: „Przedstawiciel Handlowy ds. Energetyki”

 Opis stanowiska

Dynamicznie rozwijająca się firma w regionie poszukuje przedstawiciela handlowego do zespołu zajmującego się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzacji i magazynów energii.

Zakres obowiązków

  • Obsługa klienta, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych

  • Dobór produktów pod potrzeby Klientów

  • Opracowywanie ofert handlowych

  • Utrzymywanie długoterminowych relacji oraz pozyskiwanie nowej bazy klientów

  • sporządzanie projektów, schematów oraz dokumentacji wykonawczej

Wymagania

  • Doświadczenie w handlu min. rok

  • Znajomość branży OZE

  • Mile widziane wykształcenie techniczne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność

  • Samodzielność, umiejętność organizacji, samodyscyplina oraz dyspozycyjność

 Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy: umowa o pracę, pełny etat lub B2B

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premia od pozyskanych projektów

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość doskonalenia zawodowego, szkolenia branżowe i produktowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa, coachingi

  • Przyjazną atmosferę - praca w zgranym zespole

  • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 919888672