2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kalisz
Dodane 21 maja 2024

Przedstawiciel handlowy w branży IT

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Szukasz nowego wyzwania zawodowego?

Sprawdź, co ma Ci do zaoferowania Netland Computers – przedsiębiorstwo IT, które oferuje kompleksowe rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych. Oprócz dystrybucji sprzętu komputerowego, firma zajmuje się także sprzedażą, leasingiem, wynajmem i likwidacją sprzętu oraz świadczy szeroki zakres usług IT w tym serwis sprzętu komputerowego.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Przedstawiciela handlowego na terenie Kalisza i okolic

Zakres obowiązków:

·       Sprzedaż rozwiązań i usług oferowanych przez firmę do klientów biznesowych oraz sektora publicznego

·       Spotkania z klientami

·       Rozwój firmy poprzez pozyskiwanie nowych Klientów

·       Rozszerzanie współpracy z istniejącymi klientami firmy

·       Przygotowywanie ofert produktowych oraz prezentacji

·       Prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy z Klientami i skuteczne zamykanie procesu sprzedażowego

·       Prowadzenie projektów handlowych przy wsparciu zespołu handlowego oraz technicznego

·       Realizacja ustalonej strategii sprzedaży

·       Regularne poszerzanie wiedzy w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań

Oczekiwania:

·       Wykształcenie wyższe

·       Doświadczenie w branży IT lub pokrewnej minimum rok

·       Doświadczenie w sprzedaży w obszarze b2b i mile widziane w obszarze sektora publicznego

·       Zaangażowanie we współpracę z klientem

·       Gotowość do spotkań bezpośrednich z klientami

·       Umiejętność zamykania sprzedaży

·       Własna inicjatywa i nastawienie na sukces i osiąganie celów

·       Regularne raportowanie do przełożonego

·       Czynne prawo jazdy kat. B.  (warunek konieczny)

Oferujemy:

·       Możliwość współpracy w oparciu o umowę b2b lub umowę o pracę

·       Pracę zdalną (Home Office) na wskazanym w ogłoszeniu terenie

·       Pracę w zespole o szerokim zakresie kompetencji i doświadczenia

·       Zapewniamy wsparcie działu Presales oraz Back Office

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 912925295