2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Halinów
Dodane 03 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

6 800 - 7 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Halinów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma cateringowa o ugruntowanej wieloletniej pozycji na rynku szuka osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

·        Koordynowanie zadań związanych z nowymi lokalizacjami na automaty vendingowe

·        Budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z klientem oraz kontrahentami

·        Przyjmowanie reklamacji oraz ich rozwiązywanie

·        Przygotowanie ofert handlowych; umów oraz rozliczeń sprzedaży

·        Wdrażanie urządzeń w nowych lokalizacjach, serwis oraz uruchamianie urządzeń

·        Bieżąca obsługa maszyn vendingowych

·        Praca stacjonarna w biurze wraz z pracą wyjazdową na terenie Warszawy i okolic

Wymagania:

·        Prawo jazdy kat. B

·        Doświadczenie w prowadzeniu dostawczego auta

·        Dyspozycyjność

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku lub przy pracy z vendingiem

·        Dobra organizacja pracy, sumienność, samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz gotowość na wyzwania wraz z wychodzeniem poza swoje obowiązki

·        Umiejętności techniczne mile widziane

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Stała praca i stabilna praca

·        Niezbędne narzędzia do pracy

·        Przyjazną atmosferę

·        Szkolenia

Lokalizacja

Halinów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Halinów
ID: 902025107