2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Stare Miasto
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Dodane 22 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy / Vanseller na teren Poznań i okolice

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jeżeli jesteś osobą, która lubi nowe wyzwania, jest kreatywna i przedsiębiorcza i nie ma problemów z komunikatywnością – zapraszamy do naszego Zespołu! Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Jesteśmy jedną z największych polskich firm działających w branży FMCG, w obszarze vansellingowym i certyfikowanym dystrybutorem firmy Mars Wrigley, producenta takich marek jak: Orbit, Snickers, Mars, Twix, M&M’s, Skittles, Winterfresh, Airwaves.

Obecnie poszukujemy Kandydatki / Kandydata na stanowisko Vansellera (Przedstawiciela Handlowego) w systemie kontraktu B2B na teren Poznań i okolice.

Oferujemy pakiet szkoleń, kompleksowe wsparcie merytoryczne i praktyczne podczas załatwiania wszelkich formalności związanych z założeniem własnej działalności, narzędzia pracy, auto oraz benefity pozapłacowe.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa dedykowanej bazy punktów detalicznych;

  • dystrybucja produktów strefy przykasowej (gum Orbit, batonów Snickers i Mars oraz innych słodyczy);

  • realizacja kompleksowej usługi Serwisu Strefy Kasy poprzez pełnienie roli mobilnego sprzedawcy produktów z oferty firmy Kramel;

  • praca w oparciu o własną działalność gospodarczą - oferujemy pełne wsparcie w zakresie dopełnienia formalności oraz pokrywamy wszelkie dodatkowe koszty związane z założeniem/ prowadzeniem działalności.

Nasze wymagania

  • minimum wykształcenie średnie;

  • odpowiedzialność, rzetelność;

  • umiejętność skutecznej komunikacji;

  • prawo jazdy kat. B;

  • dobra organizacja pracy;

  • mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem.

To oferujemy

  • udział w strukturach ogólnopolskiej firmy zatrudniającej ponad 500 pracowników;

  • atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie);

  • system szkoleń wdrażających;

  • opiekę i merytoryczne wsparcie podczas samodzielnej pracy;

  • niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe typu VAN, IPAQ, drukarkę, smartfon, program obsługi sprzedaży);

  • pracę od poniedziałku do piątku;

  • przyjazną atmosferę;

  • benefity pozapłacowe, w tym kartę Multi Sport

www.kramel.pl

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 903076211