2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Biała Podlaska
Dodane 20 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy TRANS-NUSS , bakalie

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa, rozwój i podtrzymywanie relacji z klientami w kanale hurtowym i detalicznym oraz gastronomicznym

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Osiąganie celów sprzedaży

  • Prowadzenia rozmów handlowych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki i firmy

  • Wyjazdy służbowe

  • Analiza rynku i konkurencji

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość rynku hurtowego, detalicznego i gastronomicznego

  • Samodzielność, dokładność, systematyczność, samodyscyplina oraz dobra organizacja czasu pracy

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne oraz budowanie relacji biznesowych

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE

  • Prawo jazy kat. B

  • J.Angielski - komunikatywny

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 919545806