2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeszów
Rekrutacja
Dodane 17 czerwca 2024

Przedstawiciel handlowy - Systemy zabezpieczeń elektronicznych

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Ochrona Juwentus

Jesteśmy jedną z wiodących agencji ochrony na rynku. Działamy już ponad 30 lat, a swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom. Juwentus jako firma zatrudniająca kilka tysięcy osób jest idealnym miejscem, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać swoje umiejętności i budować karierę zawodową. Naszym pracownikom dajemy możliwość rozwoju, przy zachowaniu niezależności i samodzielności. W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel handlowy ds. systemów zabezpieczeń elektronicznych.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

·    Aktywne pozyskiwanie klientów

·    Organizacja spotkań biznesowych i negocjacje handlowe

·    Realizacja polityki sprzedażowej i założonych celów sprzedażowych firmy

·    Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków kontraktu, nadzór nad jego realizacją przy wsparciu zespołu

·    Dbanie o dobry wizerunek firmy

KOGO POSZUKUJEMY:

·    osób z doświadczeniem w sprzedaży systemów CCTV, SSWiN oraz monitoringu wizyjnego - jeśli nie masz takiego doświadczenia, nie szkodzi, aplikuje i poznajmy się

·    potrafiących sporządzić ofertę handlową

·    kreatywnych i samodzielnych w działaniu

·    z dobrą organizacją czasu pracy

·    potrafiących z łatwością w nawiązywać kontakt

·    posiadających umiejętności negocjacyjne i determinację w dążeniu do celu

·    z czynnym prawem jazdy kat. B

CO OFERUJEMY:

·    stałe wynagrodzenie miesięczne + atrakcyjny system prowizyjny, który nie jest ograniczony górnym progiem (sky is the limit)

·    pracę w kreatywnym i przyjaznym zespole

·    system szkoleń

·    niezbędne narzędzia pracy

·    możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy

·    pakiet opieki medycznej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 921230674