2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Centrum
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy suplementy diety/kosmetyki [północna Polska]

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

W związku z rozwojem firma Invex Remedies poszukuje kandydatów na stanowisko :

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (teren: województwo podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie)

Opis stanowiska:

  • Realizacja celów sprzedażowych i marketingowych,

  • Prowadzenie prezentacji produktów Invex Remedies w trakcie spotkań z klientami,

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Aktywna sprzedaż na podległym terenie.

Nasze wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji z klientami,

  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy,

  • Wysoka kultura osobista oraz etyczne podejście do biznesu,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość MS office.

Kandydatom oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Odpowiednie narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon),

  • Przyjazną atmosferę i pracę w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach,

  • Profesjonalne szkolenia,

  • Umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

handlowy(malpa)invexremedies.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Plus ewentualnie klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Invex Remedies Sp. z o.o., która prowadziła rekrutację w związku z interesującą mnie ofertą pracy w tej spółce moich danych osobowych zgromadzonych w procesie rekrutacji także w przyszłych procesach rekrutacji pracowników w celu przedstawiania mi ofert i możliwości pracy jeżeli moja aplikacja zostanie odrzucona."

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 912989698