2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Psary
Dodane 02 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy - sprzedaż instalacji wentylacji, pomp ciepła

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Psary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jesteśmy wiodącą firmą w branży odnawialnych źródeł energii, w obszarze pomp ciepła i rekuperacji.

Dysponujemy rozbudowaną siecią instalatorów, gwarantując Naszym Klientom kompleksowy zakres świadczonych usług w branży HVAC.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

ZADANIA:

•    przygotowanie ofert dla klientów indywidualnych na podstawie otrzymanych

informacji,

•     kontakt z klientem telefoniczny i osobisty,

•     wyjazdy na spotkania celem przedstawienia oferty,

•     realizowanie celów sprzedażowych i podpisywanie umów,

•     obsługa programu CRM,

• udział w szkoleniach technicznych i sprzedażowych,

•     aktywne pozyskiwanie klientów,

•     budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami.

WYMAGANIA:

•       wykształcenie minimum średnie, wyższe techniczne mile widziane,

•       znajomość rynku instalacyjnego

•    nastawienie pro-klienckie,

•       łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych z Klientami,

•       kreatywność i inicjatywa własna,

•       efektywne komunikowanie się,

•       doskonała organizacja czasu pracy i planowania działań,

•       nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,

•       odpowiedzialność, sumienność, wysoka kultura osobista,

•       umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,

•       umiejętność pracy w zespole,

•       znajomość i sprawne posługiwanie się pakietem MS Office,

•       prawo jazdy kat. B,

•       doświadczenie w sprzedaży

OFERUJEMY:

•       zatrudnienie na podstawie: umowy o pracę, umowy - zlecenia lub kontraktu B2B (własna działalność gospodarcza)

•       atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

•       niezbędne narzędzia pracy – telefon, komputer, auto

•       stanowisko pełne wyzwań zawodowych

•       ciekawą pracę w pozytywnej atmosferze

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Psary,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Psary
ID: 761012345