2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Białostoczek
Dodane 22 maja 2024

przedstawiciel handlowy, sprzedaż drukarek przemysłowych

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Białostoczek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jurshen M&M  - zatrudni przedstawiciela handlowego ds. sprzedaży na terenie całego kraju.

Opis stanowiska:

– sprzedaż materiałów eksploatacyjnych

– oferowanie usług serwisu drukarek przemysłowych: Hitachi, Linx, EBS, Domino, Videojet

– sprzedaż sprzętu przemysłowego ( drukarki przemysłowe, automatyczne aplikatory etykiet)

  • praca biurowa polegająca na kontakcie telefonicznym i mailowym w celu pozyskiwania nowych klientów. W dalszej perspektywie możliwe delegacje służbowe na zakładach produkcyjnych.

Nasze oczekiwania :

Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi

Prawo jazdy kat. B

Minimum średnie wykształcenie

Oferujemy:

umowę o pracę

podstawowe wynagrodzenie plus % od sprzedaży

Okres próbny - 2 miesiące

szansę zdobycia nowych kwalifikacji

wsparcie przełożonego w realizacji celów

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Białostoczek
ID: 666675785