2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Ostrów Wielkopolski
Dodane 06 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy/ Sprzedawca instalacji fotowoltaicznej ONLINE

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć,

tu EkoSynergia!

Jesteśmy największą w Polsce porównywarką ofert z branży OZE. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie na rynku pozyskiwania leadów. Naszą największą zaletą jest pozyskiwanie gorących leadów własnych, na których budujemy sieć sprzedaży.

Pracujemy w biurze w Ostrowie Wielkopolskim i szukamy do naszego zespołu Sprzedawców instalacji fotowoltaicznych online!

W sprzedaży czujesz się jak ryba w wodzie? Masz doświadczenie w branży OZE? Sprzedawałeś fotowoltaikę door to door i masz dość spacerów od drzwi do drzwi i żmudnych poszukiwań Klientów na własną rękę? To miejsce jest właśnie dla Ciebie!

Dołącz do nas! Posiadamy własny dział marketingu, który zapewni Ci bazę klientów zainteresowanych zakupem instalacji. Nie dzwonisz zimnych baz! Skupiasz się na tym, w czym jesteś najlepszy - sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie profilu Klienta i przygotowywanie ofert sprzedażowych na instalację fotowoltaiczną

  • Aktywna sprzedaż

  • Bieżąca obsługa swojej bazy klientów

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Współpraca z Managerem zespołu w zakresie rozwoju projektu

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Wiedza w zakresie produktu instalacji fotowoltaicznej

  • Wysokie zaangażowanie w osiąganie sukcesów sprzedażowych

  • Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy

Oferujemy:

  • praca w nowoczesnym biurze w centrum Ostrowa Wielkopolskiego w godzinach 08:00 - 16:00

  • atrakcyjny system premiowy

  • umowa o pracę

  • praca w młodym zespole nastawionym na rozwój

  • możliwość skorzystania z karty sportowej Multisport

  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego Medicover

  • owocowe wtorki

  • pyszna kawa z lokalnej palarni

Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 844642193