2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Cieszyn
Dodane 17 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy / Sprzedawca / doradca techniczno-handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaRekrutacja onlineKadra kierownicza

Autoryzowany Dealer ciągników oraz maszyn rolniczych poszukuje pracowników na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy /Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Cieszyn

Główne obowiązki:

  • Sprzedaż mini traktorów oraz osprzętu do nich
  • Przygotowywanie ofert/wstawianie ogłoszeń
  • Dbanie o ekspozycję
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie odpowiednich relacji z klientami
  • Realizowanie wyznaczonych celów
  • Zapewniamy przyjacielską atmosferę w dynamicznym i mocno zmotywowanym zespole.

Zależy nam na osobach:

  • Dyspozycyjnych
  • Znających język czeski w stopniu komunikatywnym
  • Z doświadczeniem - zakres sprzedaży ( opcjonalnie )
  • W pełni zaangażowane w wykonywaną prace
  • Posiadające predyspozycje interpersonalne
  • Zdyscyplinowanych i zmotywowanych
  • Kreatywnych, posiadających otwartą głowę - gotowych na nowe wyzwania!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz co miesiąc prowizję od zrealizowanej sprzedaży, bez górnych limitów, średnio: 5 000,00 - 12 000;
  • Komputer, telefon
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Interesującą pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 788643336