2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Częstochowa
  7. Przedstawiciel handlowy - Zawodzie - Dąbie
Dodane 17 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy / specjalista/ka ds. sprzedaży w terenie

Lokalizacja

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wzmocnień do okien PCV zatrudni przedstawicielkę / przedstawiciela handlowego - specjalistkę/specjalistę ds. sprzedaży w terenie

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • bieżącą realizację planów sprzedaży

  • podtrzymywanie istniejących i budowanie trwałych relacji z klientami

  • monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży

  • znajomość rynku (będzie bardzo mocnym atutem)

  • silna motywacji do pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

  • znajomość języka angielskiego / niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych

  • zaangażowanie i inicjatywa w realizację założonych celów i zadań

  • minimum średnie wykształcenie

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowie o pracę

  • zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie

  • atrakcyjny system wynagrodzenia

  • narzędzia pracy : służbowy samochód , laptop i telefon

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Zawodzie - Dąbie
ID: 912395274