2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Augustów
Dodane 22 maja 2024

Przedstawiciel handlowy / Specjalista ds. sprzedaży maszyn rolniczych

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Roltoma to dynamicznie rozwijającą się firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy firmą o rozpoznawalnej marce w branży i lokalnym rynku. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych takich marej jak MASSEY FERGUSON, HORSCH, QUICKE, SGARIBOLDI, WEIDEMANN. Dołącz do nas teraz i razem budujmy naszą pozycję.

Szukamy przedstawiciela do pracy nowo otwartego oddziału w AUGUSTOWIE

Twój zakres obowiązków:

·        Sprzedaż bezpośrednia ciągników i maszyn rolniczych (wiodących producentów) do klientów firmy i aktywne poszukiwanie nowych gospodarstw

·        Budowanie oraz podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

·        Realizacja planów sprzedażowych

·        Praca w środowisku CRM

·        Samoorganizacja pracy w terenie oraz aktywne raportowanie podjętych działań

·        Reprezentowanie firmy podczas imprez wystawienniczych-targach, konferencjach

·       Aktywna sprzedaż maszyn rolniczych na podległym terenie.

Nasze wymagania:

·       Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

·        Wysoka kultura osobista

·        Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

·        Dyspozycyjność

·        Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie rolnicze, jednak nie jest to warunek konieczny)

·        Prawo jazdy kat. B

·        Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

·        Pełną wyzwań, ciekawą pracę w Firmie o uznanej pozycji na rynku

·        Pracę w młodym zespole

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Atrakcyjna forma wynagrodzenia

·        Wysokie premie sprzedażowe

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·       Narzędzie niezbędne do pracy: auto, komputer, telefon

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod nr telefonu 7.3.1.2.0.1.4.0.1 oraz do załączania CV

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 790345721