2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Szczecin
  7. Przedstawiciel handlowy - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy – Specjalista ds. Sprzedaży

Wynagrodzenie

8 320 - 9 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasza firma EURO-FLEX zajmuję się hurtową oraz detaliczną sprzedażą elementów hydrauliki siłowej.

Oferujemy także złącza i węże używane w przemyśle.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • budowanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych

Nasze wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • umiejętność negocjacji i znajomość technik sprzedaży
  • doświadczenie w branży hydraulika siłowa mile widziane aczkolwiek niekonieczne.
  • prawo jazdy kat. B
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: stała pensja plus prowizja od sprzedaży
  • umowa o pracę lub umowa B2B ;
  • dużą samodzielność w działaniu
  • szkolenie oraz przyjazną atmosferę w pracy
  • samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 783825338