2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Sulejówek
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy, specjalista d/s sprzedaży,

Wynagrodzenie

4 650 - 10 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sulejówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Jesteśmy firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży opakowań jednorazowych (HORECA) . Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obszar działania:

Mazowieckie (Warszawa i okolice).

Zadania:

- realizacja planów sprzedażowych

- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

- utrzymywanie pozytywnych relacji oraz współpraca z obecnymi Partnerami

- monitorowanie potrzeb Klientów

- analiza rynku oraz konkurencji

- przygotowywanie ofert handlowych.

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziana)

- czynne prawo jazdy kat. B

- znajomość pakietu MS Office

- umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

- zdolność planowania i organizacji własnej pracy

- pewność siebie

- komunikatywność

- inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

- pracę od zaraz

- umowę o pracę wraz z motywacyjnym systemem wynagrodzeń

- wdrożenie i przygotowanie do objęcia stanowiska pracy

- niezbędne narzędzia do pracy (telefon, samochód służbowy)

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

- pracę na samodzielnym, rozwojowym stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez portal OLX.

Lokalizacja

Sulejówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sulejówek
ID: 805291269