2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Sochaczew
Katarzyna
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - Sochaczew i okolice-samochód służbowy

Lokalizacja

Sochaczew

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Dla naszego klienta Orange Polska poszukujemy ambitnych, lubiących wyzwania osób na stanowisko Przedstawiciela handlowego.

Chcesz współpracować z firmą o stabilnej pozycji na rynku, która zapewni Ci narzędzia do współpracy takie jak SAMOCHÓD SŁUŻBOWY i TELEFON? Nie czekaj, APLIKUJ JUŻ TERAZ.

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • sprzedaż usług telekomunikacyjnych (zdalnie oraz w terenie-D2D)

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • przedstawianie klientom dostępnych dla nich ofert, usług oraz technologii

  • realizację planów sprzedaży i wyznaczonych zadań zgodnie ze standardami Orange Polska

Nasze wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientem w terenie (D2D)

  • znajomość i umiejętność zastosowania w praktyce technik sprzedaży

  • umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania

  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • chęć do współpracy w zespole

  • duża motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu

Oferujemy:

  • narzędzia do współpracy-samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

  • karta paliwowa

  • telefon

  • atrakcyjne dochody-postawa plus premia sprzedażowa uzależniona od osiąganych wyników-5000-8000 zł netto miesięcznie

  • współpracę na podstawie partnerskiej umowy B2B

  • Prywatną opiekę medyczną EnelMed i kartę Multisport

  • zniżki na usługi telekomunikacyjne Orange

  • elastyczne godziny pracy

Aplikując na to ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w związku z stanowiskiem na jakie aplikujesz jak również przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Option1 Sp. z o.o. oraz naszego klienta Orange Polska S.A.

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 903799415