2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Izdebno Kościelne
Dodane 08 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - Reklama - Marketing - Domeny

Wynagrodzenie

4 800 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Izdebno Kościelne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Co możemy Ci zaoferować:

• Pracę w wymiarze etatu – umowa zlecenie/o pracę/samozatrudnienie - forma współpracy dowolna kwestia ustalenia liczb $.

• Podstawę 4800 brutto + prowizję (zarobki zależne od Twoich wyników bez górnego limitu ) pod warunkiem pracy na wyłączność stacjonarnie , w przypadku pracy zdalnej lub dla kilku podmiotów możliwość współpracy B2B o model prowizyjny

• Możliwości rozwoju

Zakres obowiązków:

• Sprzedaż produktów i usług z branży marketingowej (powierzchnie reklamowe, działania marketingowe , domeny internetowe)

• Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa aktualnych

Wymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży

• Pewność siebie, entuzjazm i komunikatywność

• Zaangażowanie

• Pozytywne usposobienie

• Umiejętność pracy w zespole

O nas

Warszawskie Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o. o. - lider portali ogłoszeniowych w Polsce z ponad 1500 portalami. Posiadamy największą sieć lokalnych portali ogłoszeniowych, największą sieć lokalnych portali z ogłoszeniami pracy oraz wizytówek obiektów noclegowych w Polsce. Jesteśmy jednym z liderów pod względem ilości domen internetowych na sprzedaż.

Prosimy o wysyłanie CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 9.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jedn. Dz. U. z 2016 r., Poz. 922)"

Lokalizacja

Izdebno Kościelne,

Mazowieckie

Mazowieckie, Izdebno Kościelne
ID: 910358443