2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bydgoszcz
Dodane 09 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy - Region - Polska Północno-Zachodnia

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Region - Polska Północno-Zachodnia

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną, specjalizującą się w branży instalacyjnej. Nasz sukces na rynku opiera się nie tylko na wysokiej jakości produktów, ale przede wszystkim na zaangażowaniu naszych pracowników i zgranej pracy zespołu. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na obszar Polski Południowo-Wschodniej.

Zakres obowiązków:

·         Rozwijanie współpracy z dotychczasowymi partnerami biznesowymi,

·         Pozyskiwanie nowych kontrahentów,

·         Budowanie trwałych relacji z klientami,

·         Aktywne wspieranie rozwoju firmy poprzez osiąganie celów sprzedażowych,

·         Analiza danych sprzedażowych i trendów rynkowych,

·         Tworzenie raportów z bieżącej pracy,

·         Ocena i dostosowanie działań sprzedażowych do wymagań rynku.

Wymagania:

·         Wykształcenie średnie lub wyższe,

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         Mile widziane doświadczenie w branży instalacyjno-grzewczej,

·         Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych,

·         Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

·         Chęć do pracy i nauki,

·         Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·         Umowę o pracę,

·         Atrakcyjny system wynagrodzeń,

Pensja podstawowa 5000,00 – 6500,00

Plus system prowizyjny zależny od osiąganych wyników

·         Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

·         Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych,

·         Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer),

·         System szkoleń niezbędnych do wykonywania pracy,

·         Pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez aplikuj oraz na adres mailowy.

Czekamy na Twoje CV.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 917181099