2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Centrum
Dodane 04 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - Raw Decor (branża wnętrzarska)

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Dołącz do zespołu Raw Decor! Jako uznany producent mozaiki ceramicznej, szklanej oraz kamiennej, tworzymy kolekcje, które są kwintesencją innowacyjności i elegancji. Nasze produkty są zaprojektowane z myślą o spełnieniu nowoczesnych wymagań rynku wnętrzarskiego, oferując unikalne rozwiązania dla każdego przestrzeni. Szukamy osób pełnych pasji i zaangażowania, gotowych dołączyć do naszego dynamicznego zespołu i przyczynić się do dalszego rozwoju naszej marki.

www.rawdecor.pl

Jakie będą Twoje obowiązki?

• budowanie długotrwałych relacji i zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta na powierzonym obszarze, 80% czasu pracy to wyjazdy.

• dbanie o estetykę ekspozycji na salonach sprzedaży oraz wizerunek firmy,

• nadzór nad sprawnym przebiegiem procesu sprzedażowego,

• pozyskiwanie partnerów handlowych B2B : głównie salony łazienkowe / biura projektowe,

• przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej firmy.

Co oferujemy?

• stabilną umowę o pracę na pełny etat,

• satysfakcjonującą pracę w rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

• niezbędne narzędzia pracy,

• miłą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole,

• możliwość wdrażania własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku marki,

• pakiet ubezpieczeń grupowych,

• szkolenia sprzedażowe.

Czego oczekujemy?

• komunikatywności, pewności siebie, proaktywności, inicjatywy,

• łatwości nawiązywania kontaktów (np. z przyszłymi klientami),

• łatwości podejmowania szybkich, odpowiedzialnych decyzji,

• dobrej znajomości obsługi narzędzi: Microsoft Office,

• samodzielność i kreatywność w działaniu,

• prawo jazdy kat. B,

• gotowość do podróży służbowych (częste wyjazdy),

• znajomość technik sprzedaży, bardzo dobre umiejętności prowadzenia prezentacji.

Mile widziane:

• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

• znajomość branży płytek ceramicznych,

• pasja do wnętrz i architektury.

Dołącz do naszego zespołu, czekamy na Twoje CV!