2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Krzyki
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa JMDI Sp. z o.o.

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa JMDI Sp. z o.o.

  • Wrocław

  • umowa o pracę, kontrakt b2b

  • pełny etat

  • specjalista (mid / regular)

  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

·       docierania do Klientów w dedykowanych lokalizacjach i proponowanie rozwiązań oferowanych przez Firmę,

·       współpraca z Kierownikiem Sprzedaży oraz innymi działami w Firmie,

·       reprezentowanie Firmy w kontaktach z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym.

Nasze wymagania

·       doświadczenie w kontaktach z Klientami,

·       umiejętność budowania relacji,

·       wykształcenie minimum średnie,

·       prawo jazdy,

·       chęć pracy w terenie.

To oferujemy

·       umowę o pracę / umowę b2b (według preferencji kandydata),

·       atrakcyjny system premiowy,

·       dedykowany teren i kontakty do działania (nie trzeba szukać samemu potencjału sprzedażowego),

·       niezbędne narzędzia pracy,

·       szkolenia wdrażające i rozwojowe.

O nas

Prężnie rozwijająca się Firma z branży teletechnicznej, oferująca internet oraz telewizję w technologii światłowodowej,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 872644254