2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Centrum
Dodane 15 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

Wynagrodzenie

3 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

FIRMA PROMIEŃ ENERGII Sp. z o.o. poszukuję kandydatów na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa.

Opis stanowiska

  • Praca na leadach sprzedażowych oraz aktywne poszukiwanie Klientów i budowanie z nimi relacji długoterminowej

  • Sprzedaż piecy zagazowujących drewno przy prefinansowaniu oraz produktów OZE

  • Przetwarzanie i obsługa zgłoszeń klientów dostarczanych przez firmę

  • Profesjonalne doradztwo oraz sprzedaż

  • Warto podkreślić, że nie wymagamy żadnych zaliczek od klientów przy podpisywaniu umowy a ich realizacja jest finansowana w 70% a nawet 100% przez NFOŚiGW!

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat.B,

  • Pełne zaangażowanie, sumienne wykonywanie powierzonych zadań według ustalonego planu przez firmę

  • Pełna dyspozycyjność czasowa

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej mile widziane

To oferujemy

  • Pełne wdrożenie do pracy, posiadamy nowatorski produkt. Krok po kroku zostaniesz przeszkolony w jaki sposób go sprzedajemy według określonego schematu

  • Uzupełnienie kalendarza o umówione spotkania

  • Dofinansowanie do samochodu

  • Stabilny system wynagrodzenia z pensją podstawową oraz nieograniczone prowizje sprzedażowe

  • Możliwość dalszego rozwoju i budowania własnej grupy sprzedażowej

O nas

Firma Promień Energii Sp. z o.o. to silna organizacja działająca w branży ekologicznych systemów grzewczych oraz odnawialnych źródłach energii. Bazuję głównie w województwie podlaskim co czynią jedną z najbardziej popularnych marek w tym regionie.

Dysponujemy stałą załogą zaangażowanych specjalistów, którzy posiadają ogromne doświadczenie pracy w terenie oraz sprzedaży bezpośredniej co czyni nas liderem w tym obszarze. Posiadamy również swoje ekipy montażowe co znacznie usprawnia naszą pracę oraz poprawia wizerunek.

Naszym celem jest rozbudowa naszego zespołu, bazując na doświadczeniach dotychczasowej grupy zgranych ekspertów.

Misją jest wspieranie naszych klientów w zmianie na bardziej ekologiczne i energooszczędne rozwiązania, jednocześnie pomagając im oszczędzać na kosztach energii. Jesteśmy dumni z naszej roli w przyczynianiu się do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska naturalnego.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 888049278