2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Polesie
Dodane 18 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy + program na auto najwyższe prowizje PODSTAWA

Wynagrodzenie

7 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży - Energia Odnawialna

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do odbywania spotkań w celu przedstawienia oferty związanego z instalacją pomp ciepła, fotowoltaiki lub magazynu energii. Celem jest stworzenie najbardziej optymalnej oferty dla klienta oraz podpisanie umowy na realizację projektu.

Wymagania:

  • Ambitność oraz dążenie do osiągania celów sprzedażowych

  • Chęć rozwoju kompetencji w dziedzinie sprzedaży

  • Pełna dyspozycyjność

  • Minimum wykształcenie średnie

  • Niekaralność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu Office

    Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, z przyjazną atmosferą i młodym zespołem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 7000 zł - bez górnego limitu)

  • Program samochodowy

  • Cotygodniowe szkolenia sprzedażowe

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Programy premiowe

  • Atrakcyjne bonusy

  • Wsparcie doświadczonego menedżera

    Nie wymagamy żadnego doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

    Aplikacja na nasze stanowisko wiąże się ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 910204356