2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kępno
Dodane 28 maja 2024

Przedstawiciel handlowy PRODUCENT ZSZYWEK, SZTYFTÓW

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służboweRekrutacja online

Rodzinna firma MAXSPIT z siedzibą w Krajence zajmująca się produkcją zszywek, sztyftów oraz dystrybucją gwoździ, wkrętów i innych łączników do drewna a także sprzedażą narzędzi oraz serwisem.

Poszukuje kandydatów do rozwoju obecnych struktur sprzedaży, a także rozwoju nowej marki własnej.

Do kandydatów kierujemy ciekawą ofertę, dającą duże możliwości swobodnego działania w zakresie handlu wyrobami marki.

Opis stanowiska

- przygotowywanie ofert i nadzór nad realizacją zamówień

- realizacja celów sprzedażowych

- sporządzanie zestawień, analiz i raportów sprzedażowych oraz prognoz dotyczących rynku

- udział w tworzeniu strategii rozwoju produktów i usług

- pozyskiwanie nowych kontrahentów

- zwiększanie efektywności przydzielonej bazy kontrahentów poprzez zarządzanie ofertą biznesową

- stałe monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

- budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z kluczowymi klientami

Wymagania

- co najmniej 1 rok doświadczenia w dziedzinie sprzedaży lub duże chęci do nauki

- bardzo dobra znajomość technik sprzedaży

- zorientowanie na cele i wyniki, w tym pro aktywność i elastyczność w ustalaniu priorytetów.

- bardzo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (praca w zespole, komunikatywność, cierpliwość, dyplomacja i dyskrecja).

- bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne (wielozadaniowość, zarządzanie czasem) i interpersonalne (praca w

zespole, komunikatywność, cierpliwość, dyplomacja, dyskrecja).

- umiejętność zapewnienia doskonałej obsługi klienta: profesjonalne podejście, wysoki poziom zaangażowania i dbałości o klienta.

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- motywacyjny system wynagrodzenia

- samochód służbowy i wszystkie niezbędne narzędzia pracy

- dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań

- możliwość rozwoju zawodowego

CV proszę wysyłać na adres email lub osobiście w siedzibie firmy przy ulicy Ks. Bolesława Domańskiego 25, 77-430 Krajenka

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych

osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 899443919