2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
Dodane 09 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy, praca zdalna, wysokie zarobki

Wynagrodzenie

4 242 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

SYSTEM GROUP poszukuje pracownika na stanowisko : Przedstawiciel handlowy

Główne obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów. Głównym zadaniem będzie odnajdywanie firm produkcyjnych , dla których rekrutujemy i dostarczamy pracowników z Azji, Ukrainy i Ameryki Południowej.

  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami firmy

  • Działalność zgodna ze standardami firmy

  • Zdobywanie informacji o planach i potrzebach klientów

Bieżące raportowanie pracy

Oczekujemy:

  • Doświadczenie handlowe minimum 3 letnie

  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

  • Odpowiedzialność i samodzielność

  • Ważne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od osiąganych wyników od

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Karta Multi Sport

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Wszystkich zainteresowanych Kandydatów, którzy spełniają powyższe warunki prosimy o przesłanie aplikacji

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji przez firmę Sort System Sp. z o.o. Sp. k

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 910488770