2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Dębnica Kaszubska
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy, podstawa+ premia

Wynagrodzenie

4 242 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębnica Kaszubska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma PROFI-FOL, zatrudni przedstawiciela na obszar województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego

Główne zadania na stanowisku:

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy u dotychczasowych klientów firmy

  •   Nawiązywanie relacji handlowych z nowymi Klientami

  • Poszerzanie rynków zbytu dla towarów i usług oferowanych przez Firmę

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Budowanie wizerunku Firmy,

  • Obserwowanie oraz analizowanie rynku i konkurencji,

  • Współpraca z współpracownikami oraz poszczególnymi działami Firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Mile widziane min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  •     Mile widziana znajomość branży B2B – najlepiej opakowania jednorazowe

  • Wysoka kultura osobista oraz chęć i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Prawo jazdy kat. B,

  •   Znajomość pakietu Office,

  • Motywacja i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od sprzedaży

  •   Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

  •   Zatrudnienie w stabilnej firmie

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy   .

  • Zachęcamy do aplikowania!

Administratorem danych osobowych jest PROFI-FOL z siedzibą przy ul. LEŚNA 2 w Dobrej 76-248.

W celu umożliwienia przeprowadzenia procesu rekrutacji prosimy o dołączenie do CV następujących oświadczeń. Jednocześnie informujemy, iż poniższe zgody są dobrowolne.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w zakresie, w jakim wykraczają one poza katalog danych przewidziany prawem (przepisami Kodeksu pracy), przez  na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o danych osobowych (RODO) w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie”.„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROFI-FOL na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o danych osobowych (RODO) w celu przeprowadzenia przyszłych  rekrutacji. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie”

Lokalizacja

Dębnica Kaszubska,

Pomorskie

Pomorskie, Dębnica Kaszubska
ID: 912889713