2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wrzeszcz
Dodane 17 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy PODSTAWA + Auto (bez doświadczenia)

Wynagrodzenie

7 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis Stanowiska: Praca polega na odbywaniu spotkań w celu przedstawiania oferty osobom zainteresowanym założeniem fotowoltaiki, pompy ciepła, magazynu energii lub ładowarki elektrycznej. Na podstawie konkretnych informacji należy stworzyć najbardziej optymalną ofertę dla klienta i podpisać umowę. Dlatego poszukujemy przede wszystkim osób: ambitnych, chcących od życia więcej niż 3000 na podstawie i pracy za biurkiem, szukających możliwości rozwoju w sprzedaży/biznesie oraz lubiących kontakt z drugim człowiekiem. Nasze Wymagania: silna orientacja na realizacje założonych celów sprzedażowych chęć do rozwoju kompetencji w zakresie sprzedaży pełna dyspozycyjność min. wykształcenie średnie niekaralność prawo jazdy kat. B znajomość pakietu Office Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się w firmie, z przyjazną atmosferą i młodym zespołem Atrakcyjne wynagrodzenie (7000 - bez Górnego limitu) Samochód służbowy + program samochodowy Co tygodniowe szkolenia sprzedażowe Możliwość zebrania cennego doświadczenia. Aplikacja na nasze stanowisko wiąże się ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 765248122