2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Świętokrzyskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kielce
Dodane 24 kwietnia 2024

ANKIETER TERENOWY - Świętokrzyskie

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Opis

Witam Państwa serdecznie.

Firma ENEREKO SOLUTIONS zatrudni ANKIETERÓW TERENOWYCH do przeprowadzania ankiet odnośnie następujących produktów:

·       instalacje fotowoltaiczne

·       pompy ciepła

·       pełna termomodernizacja budynków w ramach programu " Czyste Powietrze " - w ramach PREFINANSOWANIA realizujemy również: docieplenia budynków (styropian, piana PUR, wełna), piece na pellet, wymiana grzejników jak również stolarka okienna i drzwi.

·       klimatyzacje

Zakres obowiązków:

·        spotkania indywidualne z klientami

·        dbanie o wizerunek firmy w terenie

Oferujemy:

·        BONUSY MOTYWACYJNE - nie ma górnej granicy zarobków - na pewno docenimy Twoje zaangażowanie

·        medicover sport

·        szkolenie wdrożeniowe - nie wymagamy doświadczenia, przygotujemy Cię w 100% do pracy!

·        STAŁE WYNAGRODZENIE - 4000 ZŁ NETTO

Zapewniamy szkolenia wdrożeniowe do pracy oraz pomoc ze strony zespołu i przełożonego.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Osoby chętne do pracy proszę o aplikację na stronie OLX.

Zapraszamy do współpracy.

www.enerekosolutions.pl

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 893649568