2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Szopienice-Burowiec
Dodane 21 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy (podesty ruchome) Katowice

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma AA Herkules Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Katowice (woj. śląskie)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami, samodzielne wyszukiwanie nowych inwestycji na wskazanym obszarze

  • budowanie i dbałość o pozytywny wizerunek firmy

  • prowadzenie rozmów handlowych, opracowywanie ofert handlowych, doradztwo techniczne

  • kompleksowa opieka oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z nowymi i obecnymi klientami

  • współpraca z pozostałymi pracownikami firmy wszystkich oddziałów

Nasze wymagania

  • WARUNEK KONIECZNY: znajomość branży budowlanej lub pokrewnej poparte co najmniej dwuletnim doświadczeniem

  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i podtrzymywaniu relacji z klientami

  • umiejętność tworzenia pism, ofert, maili do klientów

  • nastawienie na osiąganie dobrych wyników, na sukces, wysoka motywacja do pracy

  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • stałą i uczciwą pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • pełne wprowadzenie do wykonywanych obowiązków (szkolenia, kursy itp.)

  • pracę w zgranym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Klauzula CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez AA HERKULES Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ks. Mjra Karola Woźniaka 18, 40-389 Katowice, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000956457, REGON: 52147118200000, NIP: 9542837756.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką prywatności dostępną na stronie internetowej www.aaherkules.pl i akceptuję jej postanowienia. Pozostaję świadomy/a, że mogę w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym powyżej celu

Śląskie

Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 911864806