2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Stargard
Dodane 15 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy Orange Polska

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma Orange Polska poszukuje dynamicznej i zmotywowanej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Jeśli jesteś osobą pełną energii, cenisz sobie konsekwencję w dążeniu do celu oraz masz umiejętność nawiązywania kontaktów, to ta praca jest dla Ciebie!

Wymagania:

·        Znacząca motywacja i konsekwencja w dążeniu do osiągania celów biznesowych.

·        Doskonała komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami.

·        Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy, umożliwiająca efektywne zarządzanie czasem i zadaniami.

·        Posiadanie prawa jazdy kategorii B jest koniecznością.

·        Doświadczenie w pracy handlowej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Obowiązki:

·        Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji z istniejącymi klientami firmy.

·        Planowanie i realizacja działań handlowych zgodnie z wytycznymi firmy.

·        Systematyczne raportowanie wyników pracy oraz analiza rynku w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.

·        Aktywna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę - karty prepaid(zestawy startowe)

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

·        Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii od sprzedaży.

·        Pakiet benefitów obejmujący m.in. multisport, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe.

·        Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się w dynamicznym środowisku biznesowym, prześlij swoje przez formularz aplikacyjny OLX .

Możliwość przeprowadzenia rozmowy w wersji Online. Wymagana zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 911911919