2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bielawa
TLI sp. z o.o.
Dodane 13 czerwca 2024

Przedstawiciel handlowy - opiekun klienta

Lokalizacja

Bielawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Miejsce pracy: Cała Polska

Firma: TLI Group

Opis stanowiska:

Poszukujemy dynamicznego i zorientowanego na budowanie relacji Przedstawiciela Handlowego, który dołączy do naszego zespołu w TLI Group. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów, rozwój relacji z obecnymi klientami oraz realizację celów sprzedażowych.

Praca głównie z klientami koncernowymi - firmy produkcyjne !!!

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów.

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami.

  • Realizacja planów związanych z rozwojem klienta.

  • Monitorowanie rynku oraz analizowanie działań konkurencji.

  • Uczestnictwo w targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.

  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność ich praktycznego zastosowania.

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na cel.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Udział w interesujących projektach i szkoleniach.

Jak aplikować:

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z tytułem „Przedstawiciel Handlowy – [Twoje Imię i Nazwisko]”. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bielawa,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielawa
ID: 920419150