2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Marcinki
Dodane 19 kwietnia 2024

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - opakowania z tektury

Lokalizacja

Marcinki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DROPAK z siedzibą w Marcinki 76 zatrudni osobę na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY- do sprzedaży wypełnień typu "plaster miodu", papieru groszkowego oraz opakowań z tektury falistej.

Zakres obowiązków

  • budowanie sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów głównie w zakresie produktu – plaster miodu

  • kontakt telefoniczny/mailowy/osobisty w zakresie pozyskiwania klientów

  • sporządzanie ofert oraz kalkulacji

  • analiza rynku i działań konkurencji

  • monitorowanie należności klientów

  • organizowanie sieci sprzedaży

  • utrzymanie kontaktów handlowych z odbiorcami

Poszukiwane kompetencje

  • otwartość, pewność siebie i łatwość nawiązywania relacji międzyludzkich

  • samodzielność w działaniu i efektywne organizowania czasu pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych

  • dyspozycyjność, zaangażowanie

  • znajomość programu EXCEL

Oferujemy

  • pracę przy nowym, innowacyjnym produkcie – produkcji wypełnień z papieru i tektury, typu "plaster miodu"

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży tektury falistej

  • niekorporacyjne środowisko pracy

  • umowę o pracę, narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • czas na wdrożenie, przygotowujące do samodzielnej pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji za pośrednictwem serwisu OLX lub w siedzibie firmy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Marcinki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Marcinki
ID: 905679307