2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdańsk
  7. Przedstawiciel handlowy - Orunia - Św. Wojciech - Lipce
ASEB
Dodane 30 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - Odnawialne Źródła Energii (OZE)

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS

Opis stanowiska: Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w sektorze odnawialnych źródeł energii. W związku z rozwojem naszych działań handlowych, poszukujemy ambitnego i zmotywowanego Przedstawiciela Handlowego, który dołączy do naszego zespołu. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych.

Główne obowiązki:

·         Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa bieżących w segmencie OZE

·         Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji

·         Promowanie usług i towarów firmy

·         Monitorowanie rynku OZE oraz analiza potrzeb klientów

·         Reprezentowanie firmy na targach branżowych i spotkaniach z klientami

Wymagania:

·         Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego, mile widziane w branży OZE

·         Umiejętności negocjacyjne i skuteczność w pozyskiwaniu klientów

·         Znajomość rynku odnawialnych źródeł energii

·         Komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy

·         Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

·         Stałe wynagrodzenie + prowizja za każdą podpisaną umowę

·         Niezbędne narzędzia do pracy takie jak telefon, tablet, aplikacja

·         Jeżeli współpraca będzie owocna, oferujemy samochód firmowy

·         Elastyczny czas pracy i swobodę w działaniu oraz organizacji pracy własnej.

·         Umowę B2B.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail z tytułem „Przedstawiciel Handlowy - OZE”.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce
ID: 913883893