2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Radzymin
Dodane 22 kwietnia 2024

Menadżer budowania rynku - konstrukcje aluminiowe - Zadaszenia

Wynagrodzenie

7 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radzymin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Jesteśmy firmą z 11 letnim stażem zajmującą się produkcją i dystrybucją ostatnio bardzo modnych aluminiowych zadaszeń tarasów i nieizolowanych ogrodów zimowych. Nasz zespół to około 70 wykwalifikowanych osób w tym 12 osobowy zespół biurowy. W związku z dynamicznym rozwojem na poziomie 80-100% rocznie szukamy do zespołu nowoutworzonej spółki skutecznego menadżera budowania rynku i sieci dystrybucji.

Jeśli masz zapał do pracy, dobrze się czujesz w pozyskiwaniu klientów, potrafisz kalkulować cenisz sobie autonomię i lubisz pracę w przyjaznej i ludzkiej atmosferze to zapraszamy do złożenia aplikacji. Zadania z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć, to głównie pozyskiwania klientów firmowych i ich obsługa przy dystrybucji ogrodów zimowych i zadaszeń aluminiowych. Ze względu, że aktualnie nasza oferta jest najbardziej atrakcyjna w Polsce to stosunkowo łatwo można nawiązać współpracę. Produkty z oferty są prefabrykowane w całości i dostępne w magazynie i dostarczone przez nas do dowolnego miejsca w Polsce w ciągu kilku dni od zamówienia co powoduje łatwość w pozyskiwaniu klientów.

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,

·       Szkolenie wprowadzające,

·       Atrakcyjne wynagrodzenie,

·       Pracę w młodym i rozwijającym się zespole,

·       Możliwa praca z domu w uzasadnionych przypadkach

·       Samochód służbowy (dla pracy wyjazdowej)

·       Spotkania integracyjne w przyjaznej atmosferze

· Motywujący system prowizyjny, nieograniczany w ramach rozbudowy

Wymagamy:

·          Doświadczenia w pracy z klientem

·          Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

·          Kreatywność

·          Samodyscyplina

·          Autonomia w działaniu

Zadania z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć:

·          Obsługa i pozyskiwanie klienta instytucjonalnego (przeważająco) na miejscu i w terenie

·          Sporadyczne wyjazdy i pomiary u klientów indywidualnych

·          Obsługa klienta indywidualnego w trakcie wdrażania w procesy

Wysokość wynagrodzenia w zależności od zaangażowania i posiadanych kwalifikacji.

Jeśli spełniasz w dużej części powyższe wymagania i lubisz pracę w luźnej atmosferze, ale jednocześnie sumiennie wykonujesz powierzoną Ci funkcję to wyślij nam CV wraz z kilkoma słowami o swoim doświadczeniu poprzez OLX.

Lokalizacja

Radzymin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radzymin
ID: 904579301