2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Czyżyny
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - Nie wymagamy Doświadczenia - Zapewniamy Bazę

Wynagrodzenie

9 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma Easy Eko wyróżnia się w swojej branży kompleksową obsług klienta oraz konkurencyjnymi i przejrzystymi warunkami współpracy i zatrudnienia

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego

Jeśli zaczynasz swoją przygodę jako Przedstawiciel handlowy, szukasz pierwszej pracy i nie masz jeszcze doświadczenia - ZAAPLIKUJ! Spotkamy się i porozmawiamy, być może współpraca z naszą firmą będzie świetnym początkiem Twojej kariery w handlu

OCZEKUJEMY

  • Otwartości w kontakcie z klientem

  • Wysokich zdolności komunikacyjnych czyli łatwości w "dogadaniu się" z ludźmi

  • Zaangażowania - gwarantujemy, że jeśli zaangażujesz się w pracę to my wyposażymy Cię w niezbędną wiedzę, żeby stać się świetnym handlowcem

  • Uporu w dążeniu do wyznaczonych celów

  • Wiary we własne możliwości

  • Chęci rozwoju i nauki

  • Czynnego prawa jazdy kat. B

GWARANTUJEMY

  • Kompleksowe szkolenie produktowe oraz z zakresu efektywnej sprzedaży - wszystkiego Cię nauczymy, wyszkoliliśmy już dziesiątki skutecznych handlowców

  • Bazę klientów, którzy wyrazili chęć poznania naszej oferty - rozmawiasz z ludźmi zainteresowanymi naszymi usługami

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

  • Stałą podstawę, która jest niezależna od wyników od pierwszego dnia zatrudnienia

  • Atrakcyjny i realny do osiągnięcia system prowizyjny - nie ma górnego limitu

  • Wsparcie przełożonego na każdym etapie wdrożenia

  • Samochód służbowy z kartą paliwową również do użytku prywatnego

  • Narzędzia pracy - laptop i telefon

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Pracę w młodym zgranym zespole

  • Komfortowe, nowoczesne biuro w Krakowie z parkingiem pracowniczym

ZADANIA

  • Odbywanie spotkań z klientami prywatnymi w celu zarekomendowania naszych usług - spotkania są wcześniej umówione przez dział obsługi klienta wiec pracujesz na gotowej bazie zainteresowanych klientów

  • Negocjacje z klientami i finalizacja umów

  • Współpraca z działem Back Office, który odciąży Cię w obsłudze posprzedażowej

  • Doradzanie w zakresie wyboru technologii

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Raportowanie wyników do bezpośredniego przełożonego

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EASYEKO sp. z o.o. z siedzibą w: Kolejowa 1/5, 35-073 Rzeszów, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zawsze możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail. Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa; (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy; (c) w oparciu o Twoją zgodę; w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes. Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie , jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 905596467