2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Krzyki
Dodane 10 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - Nie wymagamy doświadczenia

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Opis

Firma ML POWER z oddziałem we Wrocławiu rekrutuje!!!

Masz doświadczenie w sprzedaży? A może chciałbyś postawić w niej pierwsze kroki? Nie ma problemu! My Ci w tym pomożemy!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w branży Odnawialnych Źródeł Energii.

Jeżeli:

  • Lubisz kontakt z ludźmi i masz łatwość w nawiązywaniu relacji,

  • Potrafisz planować pracę,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę,

  • Jesteś zorientowany na działanie i powierzone cele - to szukamy właśnie Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja spotkań handlowych z Klientami,

  • Dbanie o dobre relacje,

  • Raportowanie realizowanych spotkań,

  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych,

  • Reprezentowanie wartości i wizerunku firmy u Klientów,

  • Aktywne zaangażowanie w pozyskiwaniu Klientów,

  • Aktywny udział w szkoleniach sprzedażowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz wysokich premii,

  • Umowę B2B lub zlecenie,

  • Ty decydujesz ile zarabiasz - klarowny system prowizyjny,

  • Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Pracę pod okiem doświadczonych Managerów Sprzedaży oraz pakiet szkoleniowy,

  • Możliwość awansu w strukturach firmy,

  • Samochód służbowy z kartą paliwową,

  • Program rekomendacji pracowników.

To co wyróżnia Nas na tle konkurencji to: wysokie prowizje, jakość produktów, świetna atmosfera w pracy i fantastyczni ludzie, którzy tworzą tę organizację!

Nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 910835839