2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Bogucice
rekrutacja.d2d
Dodane 22 lipca 2024

Przedstawiciel Handlowy - Netia S.A.

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jeśli chcesz spełniać swoje marzenia, a wynagrodzenie jest dla Ciebie ważne - zapraszamy do naszego zespołu sprzedaży! Zrealizuj z nami swoje marzenia razem!

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wysokie prowizje przy większej liczbie sprzedaży

  • Dodatkowe premie za przekroczenie określonych progów sprzedaży

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, lub umowa agencyjna)

  • Elastyczne Godziny Pracy: Możliwość dostosowania godzin pracy do własnych potrzeb

  • Materiały Promocyjne: Ulotki, broszury

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Zapewniamy Ci niezbędne narzędzia do pracy – dostęp do floty samochodowej

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Nieograniczone wsparcie i program szkoleń na dobry początek

  • Wszystko w Twoich rękach – Twoje zaangażowanie będzie wprost proporcjonalne do wynagrodzenia

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na usługi telekomunikacyjne

  • Aktywne działanie w terenie i pozyskiwanie Klientów w systemie D2D

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych

  • Utrzymywanie kontaktów mailowych i telefonicznych z klientami

  • Dystrybucja materiałów reklamowych w terenie

  • Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania :

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej mile widziane

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 781439503