2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Międzychód
Dodane 10 czerwca 2024

Przedstawiciel Handlowy Nails Company !!!

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Międzychód

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

Praca w sprzedaży jest Twoją pasją? Jednym z Twoich atutów jest łatwość nawiązywania trwałych relacji z ludźmi? Spróbuj swoich sił jako Przedstawiciel Handlowy w Nails Company International!

Poszukujemy do naszego zespołu kolejnej osoby nastawionej na rozwój, zdrową rywalizację oraz osiąganie sukcesów!

Dołącz do jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmy w branży stylizacji paznokci i rzęs!

Nasza marka Nails Company International jest producentem profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci, a marka Beauty Lashes – produktów do stylizacji rzęs. Kilkanaście lat na rynku sprawiło, że jesteśmy postrzegani jako lider w branży.

Z Naszych produktów korzystają stylistki oraz styliści w kraju, oraz w całej Europie. Wyszkoliliśmy już setki Instruktorów, w tym wielu rozpoznawalnych w świecie stylizacji paznokci. Pod naszym patronatem działa już kilkadziesiąt salonów, a z miesiąca na miesiąc ich liczba się powiększa!

Produkty Nails Company & Beauty Lashes są jednymi z najczęściej wybieranych przez sieci salonów kosmetycznych.

Opis stanowiska:

silnej motywacji do osiągania najlepszych wyników

aktywna sprzedaż produktów marki NC i BL w terenie

pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

profesjonalne doradztwo w zakresie produktów do stylizacji paznokci i rzęs

realizacja planów sprzedażowych

monitorowanie działań konkurencji

umiejętność pracy w zespole

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • wysoka kultura osobista

  • zdolności interpersonalne

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • znajomość branży stylizacji paznokci oraz rzęs będzie dodatkowym atutem

  • wspieranie firmy w promowaniu marki w mediach społecznościowych

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję uzależnioną od wyników pracy

  • umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, karta paliwowa, tablet)

  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

  • wsparcie merytoryczne najlepszych Instruktorów marki w kraju

  • uczestnictwo w targach branżowych –

  • elastyczne godziny pracy

  • aktywny udział w doskonaleniu polityki sprzedażowej firmy

  • Obsługiwany region

Lokalizacja

Międzychód,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Międzychód
ID: 919516689