2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tuliszków
Dodane Dzisiaj o 14:52

Przedstawiciel handlowy, miejsce pracy: siedziba firmy+cała Pl

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tuliszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweRekrutacja online

Firma produkcyjna FillCo sp.z o.o. to nowoczesna firma zajmująca się produkcją włóknin poliestrowych do branży meblowej, materacowej, pościelowej, budowlanej, filtracyjnej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Doradca klienta/specjalista ds. handlowych.

Miejsce pracy: Siedziba firmy + wyjazdy cała Polska

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży handlowej

Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

Zorientowanie na realizację celów sprzedażowych

Zdolność budowania relacji z klientami

Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole

Umiejętność planowania i organizacji pracy

Znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta

Umiejętność analizowania rynku i konkurencji

Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

Motywacja do rozwoju zawodowego i osiągania sukcesów w sprzedaży

Znajomość j. angielskiego (dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego lub francuskiego)

Prawo jazdy kat.B

Znajomość oprogramowania: MS OFFICE (EXCEL, WORD, OUTLOOK) dodatkowym atutem będzie znajomość ERP COMARCH XL

Obowiązki:

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Realizowanie planów sprzedażowych i budowanie relacji z klientami

Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

Monitorowanie rynku i analiza konkurencji

dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie zaufania klientów

Raportowanie działań i wyników sprzedażowych

Konsultowanie z przełożonymi strategii i cele sprzedażowe

Realizowanie założonych wskaźników sprzedażowych.

Oferujemy:

-Stałą umowę o pracę

-Auto służbowe

-Darmowy dostęp do szkoleń

-Ubezpieczenie Premium

-Premiowy system wynagradzania

-Dynamiczny zespół

-Szkolenie z zakresu sprzedawanych produktów

Oferty prosimy wysyłać poprzez platformę OLX lub poprzez e-mail.

Lokalizacja

Tuliszków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tuliszków
ID: 701818231