2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Częstochowa
  7. Przedstawiciel handlowy - Ostatni Grosz
Dodane 10 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - materiały budowlane

Lokalizacja

Częstochowa, Ostatni Grosz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

DERCOL – producent systemu ociepleń

Poszukujemy Kandydata na Stanowisko Przedstawiciela Handlowego na powiat:

  • częstochowski

  • kłobucki

  • lubliniecki

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie

  • stałą pensję + prowizja

  • telefon komórkowy

  • laptop

  • samochód służbowy po okresie próbnym

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o istniejących

  • Promowanie naszych produktów

  • Prezentacja ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Monitorowanie rynku i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych

  • Profesjonalne doradztwo oraz obsługa klienta.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w działaniu

  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć rozwoju zawodowego

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, ale nie jest to konieczne.

    Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, gotową podjąć wyzwania i rozwijać się w dziedzinie handlu? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Ostatni Grosz
ID: 896130149